Centrum Rehabilitacji przy al. Sienkiewicza 50 w Inowrocławiu, to nowoczesna placówka medyczna świadcząca kompleksowe usługi rehabilitacyjne. Oferujemy fizjoterapię w szerokim zakresie. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, kardiologicznej i neurologicznej.

Program rehabilitacji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Każdy zabieg jest wynikiem dokładnej analizy. Dzięki temu czas leczenia jest krótszy, a Pacjenci mają szansę na powrót do pełnej sprawności.

Poradnię tworzą doświadczeni i wysoko wyspecjalizowani fizjoterapeuci oraz lekarze, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Nasz personel medyczny nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu można u nas korzystać z najnowszych technik terapeutycznych. Dysponujemy nowoczesną bazą zabiegową wyposażoną w specjalistyczne i nowoczesne urządzenia medyczne oraz sprzęt wspomagający rehabilitację. Posiadamy nowoczesne sale do zajęć ruchowych, profesjonalny sprzęt do fizykoterapii oraz specjalistyczne wanny do hydroterapii. Dzięki takiemu zapleczu mamy możliwość kompleksowego leczenia różnego rodzaju schorzeń. Zaufaj nam i odzyskaj zdrowie!