Potrzebujesz wsparcia? Przeżywasz depresję? Masz problemy ze snem? Nie radzisz sobie ze stresem lub kontrolowaniem emocji? Doskwierają ci trudności związane z wychowywaniem dzieci? Zapisz się na konsultację psychologiczną w profesjonalnej Poradni Psychologicznej w Centrum Rehabilitacji "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław przy al. Sienkiewicza 50.

Oferujemy kompleksową i rzetelną pomoc w różnego rodzaju problemach psychologicznych oraz interpersonalnych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie psychologiczne i terapię psychologiczną. Posiadamy długoletnie doświadczenie w diagnozowaniu i stosowaniu różnych programów rehabilitacyjnych u pacjentów borykających się z problemami zarówno natury somatycznej jak i psychicznej. Naszą Poradnię Psychologiczną tworzą otwarci, życzliwi i gruntownie wyszkoleni psychologowie.

Pomagamy docierać do źródła cierpienia, odkrywać jego przyczyny i mechanizmy, szukać rozwiązań i wdrażać je w życie. Metody naszej pracy dobieramy tak, aby problem z którym zgłasza się Pacjent rozwiązać w jak najkrótszym czasie.